Salı, Mart 30, 2010

boşlukları doldurma cemiyeti

üç beş hadiseden sonra biraz daha büyüdüğümü, biraz daha yalnızlaştığımı biliyorum. çok önemli değil. uzun zamandır evden dışarı çıkmadım ve köklerim ayaklarıma, beynime takılmaya başladı bile... nicedir haber maber izlemiyordum bu akşam izledim ve pişman oldum yine izlememeye karar verdim. yayın akışına baktım yüzüklerin lordu varmış. sanki 5 yıl tv izlemesem açtığımda 5 yıl önceki şeyleri izleyeceğim hissi veren karamemetten başkası değil eskiden tutti furittiler vardı dedi ananem onlar daha iyi dedi. -uydusundaki ayarlarla oynadığı için, kanal değiştirirken pornoya rastlamış.-

geçenlerde bir rüya gördüm. biri bıçaklıyor beni ve ölüyorum. hayat bundan ibaret olabilir mi acaba. şimdi bilemiyorum. sanki sanki bir yol var ve o yolun sonunda eskiden tanıdığım birisinin elini sıkmak için elimi uzatıyorum.

sonra uyandım ve burayı ne kadar boş bıraktığımı düşündüm. burayı neden açtığımı düşündüm. sonra bunu unutmaya karar verdim. en iyisi bu. aslında değil. yalan söyledim doğru cümle olamaz yazarken çünkü yazıyorum yazı varken söz olamaz. yalan yazdım daha doğrusu en azından asparagas haber portalları gibiyim.

ha rocky martin eşcinselliğimden gurur duyuyorum demiş. ve yaşasın camia bir yakışıklı daha kazandı. ellerinden öperim. yiğit adammışsın taşıyıcı anneden iki çocuk babası aynı zamanda rocky ve onları düşündüğü için bu açıklamayı geç yapmış. doğa yürürlükte yani... herkes işleyişte... şimdilik.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...