Perşembe, Nisan 28, 2011

Teşekkürler

Dayak yedik geri döndük. Basın bildirisi, imza kampanyası derken kendimizi unuttuk. Sevindiren haberler aldık destek veren tanıdık/tanımadık arkadaşlarımız dostlarımıza teşekkür ederiz. Uğraşları sürüyor.

Dayak yedik dediysek ölmedik. Mehtap Ar’ın yüce kişiliği, cyber ruhuna ince bir çizik attığımızı varsayıyoruz. Kendisinin görüşme taleplerine karşılık vermedik. Ani gelişen organizasyonların elbette hataları olduğunu biliyorduk. Bunları sizlere çaktırmadan düzelttik ve sosyal medyada kazıya kazıya yerimizi aldık.

Şimdiki sıkıntımız daha doğrusu bizi döven bir şey daha var. Yazılı medya… İlgili yerlerle arkadaşlarımız, ağabeylerimiz görüşüyor. Ama kan akmadan Duygu’nun haberini yapmayacaklar sanırım “bu benim görüşümdür.”

İnternet üzerinden imza atabileceğimiz bir proje üstünde bir arkadaşımız çalışıyor. Portalın sadece bu olayla alakalı olmasını bencillik olarak gördüğümden sizlerinde görüş ve önerinizle ilerleyecek bir site olmasını düşünüyorum.

Her şeyin sokakta başlayıp, bittiği ruhuyla yan yana gelen bu grup aynı zamanda birçok kişinin birleşmesini de temsil etmektedir. İnanmayanlar protesto listesindeki isimlere bakabilir.
Ayrıca William S. Burroughs’un yasaklanan kitabı Yumuşak Makine’yi* …halkın ar ve haya duygularını incittiği ve Türk Ceza Kanunu’nun 226. Maddesini ihlal ettiği…” gerekçesiyle çocukları koruma altına aldığını sanan hukuk kafası**nı…

Hepinize teşekkürler.

*Sel Yayıncılık

2 yorum:

 1. Konuyla ilgili heberim olur olmaz internet üzerinde bazı araştırmalar yaptığımda karşıma ilginç durumlar çıktı.İnternette bu haber yer almıyor bile. Tam tersine Mehtap Ar ile ilgili daha doğrusu bu tiyatronun amacı vs. şeklinde bol bol pohpohlama edebiyatı var.

  Bu olay ortaya çıkmamış olup Mehtap Ar tiyatrosuyla ilgili bir kaynak arayacak olsak muazzam bir tiyatro olduğuna karar verebiliriz.

  Bir şekilde iyi yada kötü hepimizin en azından belirli kesimler tarafından takip edilen blog yada siteleri var. İzin verirmisiniz bu konuyu kendi sitemde gündem başlığında ortaya koyayım?

  Minik bir çabadır belki ama internet mitoz bölünmeye uğrayan bir yerde aynı zamanda. İşe yarayabilir. Sizlerin izni olmadan böyle bir şe girmek istemiyorum, izniniz olursa konuyu siteme taşırım.

  Geçmiş olsun diyorum

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...