Perşembe, Ocak 05, 2012

sıradan bir perşembe.

yapılacak işleri sıraya koyup yola devam etmenin zamanı. bugün günlerden perşembe ve belki de bir pazartesi sabahı her şey için çok geç olabilir. kasmadan kasılmadan yola devam etmek gerekiyor. o yol ki; bize çocukluğumuzda tavşan ve kaplumbağanın yarışında hep kaplumbağa olmayı öğütleyen yol. halbuki bazıları o hayvanı otobanda ters çevirip defolup gidiyor. kaderi bu devşirilmek! diğerinin de kızartmasından söz edebiliriz o halde!

evet, bir dizi projesi vardı ve garip şekilde şöyle bir mesaj alıp dosyayı kapattık. "üretkenliğine hayranım ama senle olmuyor." türk dizi tarihi bensiz ne yapacak diye düşünmüyorum elbette. sadece zamanı değilmiş. darısı başka dizilere.
ha bu arada reklam yazmaya başladım ve girişimlerim ışık hızıyla olmasa bile mum kudretinde devam etmekte. ilerleme kaydediyorum.


şiir dosyam köşede duruyor çünkü yazacak manzaram yok. büyük ihtimalle bu sene çıkacak ama sonrasında bir öykü kitabı basmayı düşünüyorum. bunun için hayat tarzımda biraz değişiklikler yapmam gerekebilir. buna da bakacağız. ve en son olarak eğer yazdığım roman biraz şekil değiştirir ve ayakları daha sağlam yere basarsa çok daha hoşuma gidecek. ne demiştik sıradan bir perşembe.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...