Salı, Aralık 31, 2013

Konu ne?

Metallica ile aşık olup Müslüm dinleyerek ayrıldığımız dönemleri geride bırakalı şok oldu. Araya Gündüz Vasaf'lar girdi, klasikler, kapitaller, cilt cilt devirdiğimiz kitaplar oldu, gece başucuna koyup orada unuttuklarımız, yüzüne bakmadıklarımız... Kadıköy'de belediyeyle hiç işimiz olmadı ama esnaftan çok yerli malı günü gibi yaşamayı seçtik çünkü. Arada kıçın arasına kaçan don gibi rahatsız da etti mi etti mına koyim. budageçerebirazdansetmeliyim diyerek haddinden fazla camel tükettik şişe şişe biraları yan yana dizip rüyalarda gördük sonra.

Konu şu, insanın etrafında insanlar olmalı. Az olmalı diyenleri çok gördüm fakat konu her zaman artistlik jimnastik kıvamına geliyor. Onca kitap okumuşsun ne kadar az olabilirsin ki? Bak Pessoa'ya ne kadar tek değil mi!?
Gözüm tek olmuyor çünkü çilehanenin kapısına kilit vuran zabıta kendini asalı binyıloldu.

Konu şu, Kadıköy'de yalnız gezen adamlara 1 gece rastlamayacaksın 2 yalnızsan hemen bir bara sığınacaksın 3 yağmurda semtin sokaklarında yürürken başını öne eğeceksin yoksa seni kendine aşık edecek bir çift gözle karşılaşıp hayatını sikebilirsin.

2 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...