Çarşamba, Ocak 22, 2014

Aziz Yıldırım'ı sevmek zorunda değilsiniz. Ama!Aziz Yıldırım’ı sevmek zorunda değilsiniz. En son yazacağımı baştan yazayım da dikkatiniz dağılmasın.

Öncelikle altı yaşından beri takımının peşinden koşan bir Kadıköylüyüm. Fenerbahçe’nin nice başkanlarını gördük hepsi geldi geçti. Elbet Aziz Yıldırım’da geçecek. Bunda bir sorun yok. Karşısına, kendisinden daha iyi bir rakip çıkarsa/çıktığında, bu da olacak. Bizim için kulübümüzün ayakta kalması önemli. Ayakta kalmaktan kastım, elbette küme düşürseler dahi –ki bunu geçen sene 2011-2012 sezonunda biz talep etmiştik- bu taraftar; kar kış demeden, deplasman kovalayarak Fenerbahçemize omuz verecek. Takım asfaltta top koştursa kaldırımdan destekleyecektir. Niye? Çünkü biz bir aileyiz.

Biz Fenerbahçemizi işgal ordularının karşısında destekledik. Sağolsunlar yüzümüzü kara çıkartmadılar.

Biz Fenerbahçemizin forvetini, defansını liberosunu, kurtuluş savaşına gönderdik. İyi savundular, iyi saldırdılar ki gönderdiklerimizin çoğu dönmedi.

Biz Fenerbahçeyi aile bildik. Evleneceğimiz kadınları/adamları önce Fenerbahçeli yaptık sonra aile olduk. Çocuklarımızın ilk zıbınları sarı lacivertti.

Biz Fenerbahçemizle çok iktidarlar gördük!

Gelelim konuya; İktidar-Cemaat kavgasına meze olmayacak kadar akıllı ve köklü bir geçmişimiz var. Mehmet Ali Aydınlar önderliğindeki tezgahı ve tezgah ardındaki Akp iktidarını gördük. Aziz Yıldırım bu kumpastan %75 oy alarak, yaklaşık 10.000 üyenin 7.500’nün oyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi. Burada iktidar -Akp- ilk yenilgisini aldı.
3 Şubat sürecinde Akp’nin kolluk kuvvetlerine direnen de Fenerbahçe taraftarı yani bizlerdik.

Adaleti gidin;
Ali İsmail Korkmaz’a,
Abdocan’a,
Ethem’e,
Ahmet Atakan,a,
Mehmet Ayvalıtaş’a,
Medeni Yıldırım’a…

Saha içinde kafasına tekme yiyen taraftarlara…

Stat yenilenmeden yani Aziz Yıldırım yokken kuyruğa girip bilet almak için debelendiğimiz sırada, yediğimiz polis coplarına… Adaleti gelin bize anlatın. Adaleti anlatın.

Sizin adaletiniz bu kadar. Kendi oğullarınızı koruyup kollamak için çıkarttığınız yasalardan biliyoruz adalet ne menem bir şeydir.

Başkanın da dediği gibi.

Bu kararı tanımıyoruz!
Fenerbahçe son kaledir teslim alınamaz!

Taraftarın dediği gibi.

Ali İsmail Korkmaz Fenerbahçe Yıkılmaz! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...